Rusza kolejna edycja cyklu Olsztyn?Aktywnie!

W sobotę dnia 23 marca 2013 r. rusza kolejna edycja cyklu Olsztyn?Aktywnie! Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK, jeden ze współorganizatorów akcji, zaprasza serdecznie do udziału w kilku imprezach. 

W ramach inauguracji spływ kajakowy startuje w sobotę 23 marca z Bartąga o godz. 9:30. Koniec trasy przy zamku w Olsztynie. Zapisy jak zawsze w biurze oddziału PTTK (pod nr tel. 89 527-36-65. wpisowe na spływ 10 zł).

Pond to w sobotę odbędzie się pierwsza wycieczka z cyklu „Przewodnik czeka”. Wycieczka zacznie się 23 marca o 10.00 przy pomniku M.Orłowicza na Nagórkach, przy ul. Orłowicza. Tematem wycieczki będzie właśnie postać M.Orłowicza i jego pobyt na Warmii i Mazurach 100 lat temu.

A w niedzielę zbierają się miłośnicy marszów Nordic Walkingu. Spotkanie wyznaczone jest o godzinie 10.00 przy Wysokiej Bramie. Po treningu w Lesie Miejskim i nad rzeka Łyna uczestnicy powrócą na starówkę.

Informacje www.mazury.pttk.pl oraz  http://aktywnie.olsztyn.eu/

Do zobaczenia!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Spływy kajakowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.